ANTIBIYOKS

7/24 Bilgi İçin Arayabilirsiniz: 0 505 105 34 34

Hidradenitis suppurativa blog yazılar::.

Hidradenitis Genetikmidir?

Hidradenitis Suppurativa ve Genetikmidir?

Hidradenitis Suppurativa, Köpek memesi hastalığı, Genetikmidir, Bulaşıcımıdır, Nasıl bulaşır, HS hastalığı, Ter bezi iltihabı, Doğal tedavisi nedir?.

Hidradenitis Suppurativa ve Genetikmidir?: HS hastalığı nedir? Hastaların yaklaşık üçte biri aile öyküsü Hidradenitis Suppurativa, Köpek memesi hastalığı bildirir. Araştırmacılar, Hidradenitis Suppurativa’den Köpek memesi hastalığı, etkilenen ailelerdeki kalıtım kalıplarını değerlendirmiş ve genetik değişikliklerin Köpek memesi hastalığı Hidradenitis Suppurativa’nin gelişimi ile ilişkili olup olmadığını belirlemek için DNA analizi yapmışlardır.

HS hastalığı nedir? Aile soy ağaçları (pedigrees) ve genetik analizlere dayanarak, bazı ailelerde Hidradenitis Suppurativa’nin otozomal dominant bir şekilde miras kaldığı anlaşılmaktadır.

HS hastalığı nedir? Bu, sadece bir ebeveynden gelen genini miras almanız gerektiği anlamına gelir. Mu-sekretaz olarak bilinen bir proteini yapan genlerdeki mutasyonlar ya da değişiklikler bulundu ve bunlar arasında şunlar yer alır: PSENEN, PSEN ve NCSTN.

Ne yazık ki, ek araştırmalar, aileler içinde sadece Hidradenitis Suppurativa’nin azınlığının yukarıda belirtilen mutasyonların ve daha ileri araştırmaların yapılmasının bir sonucudur. Genetik mutasyonlar diğer faktörlerle kombinasyon halinde Hidradenitis Suppurativa ile sonuçlanabilir.

Hidradenitis Suppurativa ve Genetikmidir?

Buhar distilasyonu ile üretilen Bitki öz suları ekstrakdiyon metodları ile elde edilir. Ve oran olarak bitkinin nem oranına eşittir.

Kullanma ve içerik: Okaliptus – Eucalyptusbaum / Heberbaum / Eucalyptus, Mersin – Myrtus communis, Melisa – Melissa officinalis L., Lavanta – Lavandula vera, Enginar – Cynara scolymus, Karabaş – Lavandula stoechas.

ANTİBİYOKS KULLANIMI
Aç veya tok günde 3 defa yarım çay bardağı içilebilir. Su veya meyve suyu ile karıştırılabilir. Günde 2 defa cilde losyon gibi dezenfekte amaçlı aynı içilen ürün pansuman uygulanması gerekir. Cildi tahriş etmez.

7/24 Bilgi için Arayabilirsiniz.

Mobil:    0 505 105 34 34 (7/24 açık)
Tel:         0 222 255 55 26 (7/24 açık)
Tel:         0 850 346 81 47 (7/24 açık)

Adres: BAKSAN – Eskişehir

HS FORUM

ANTİBİYOKS İLETİŞİM

Bir önceki yazımız olan Hidradenitis Suppurativa Nedenleri başlıklı makalemizde Antibiyoks, erkeklerde hs ve Hidradenitis Suppurativa Nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir