ANTIBIYOKS

7/24 Bilgi İçin Arayabilirsiniz: 0 505 105 34 34

Hidradenitis suppurativa blog yazılar::.

Hidradenitis Suppurativa Güncel Çalışmalar

Hidradenitis Suppurativa Güncel Çalışmalar

Hidradenitis Suppurativa Güncel çalışmalar, Köpek Memesi Hastalığı, Hidradenitis Suppurativa‘nin kadınlarda erkeklere göre yaklaşık 3: 1 oranında daha sık olduğunu göstermektedir. Afrika kökenli bireylerde, obez hastalarda ve sigara kullananlarda hastalık sıklığı daha yüksek bulunmuştur. Daha geniş ölçekte hastalığın demografik özelliklerini ve epidemiyolojisini tam olarak tanımlamak için ileri çalışmalar gereklidir.

Hastalık sürecinin tam olarak anlaşılması henüz belirlenmemesine rağmen. Köpek memesi hastalığı, Hidradenitis Suppurativa karmaşıktır.  Muhtemelen gelişiminde hem genetik hem de çevresel faktörlerle ilgilidir.

İlginçtir ki, ilişki için ortak bir mekanizma belirlenmemiş olsa da, birçok hastalığın. Köpek memesi hastalığı, Hidradenitis Suppurativa, ile birlikte ilişkili olduğu bulunmuştur.

Bu çağrışımlar, bütünsel hasta bakımı, eğitim ve Köpek Memesi Hastalığı, Hidradenitis Suppurativa’nin yönetimi için yararlıdır.

Köpek Memesi Hastalığı, Hidradenitis Suppurativa ile sık görülen durumlar arasında metabolik sendrom. (Yüksek kolesterol ve kan lipitleri, diyabet ve obezite). Kardiyovasküler hastalık (CVD), otoimmün tiroid hastalığı, artropatiler (eklem hastalığı), akne ve diğer enflamatuar cilt rahatsızlıkları.

Skuamöz hücreli karsinom, polikistik over sendromu (PCOS), piyoderma gangrenozum ve inflamatuar bağırsak hastalığıdır. Pek çok ilişkili hastalığın tanımlanması, Köpek Memesi Hastalığı, Hidradenitis Suppurativa’nin sistemik etkilerini gösterir, bu durum muhtemelen tamamen deri ile sınırlı değildir.

Hidradenitis Suppurativa Güncel Çalışmalar

Buhar distilasyonu ile üretilen Bitki öz suları ekstrakdiyon metodları ile elde edilir. Ve oran olarak bitkinin nem oranına eşittir.

Kullanma ve içerik: Okaliptus – Eucalyptusbaum / Heberbaum / Eucalyptus, Mersin – Myrtus communis, Melisa – Melissa officinalis L., Lavanta – Lavandula vera, Enginar – Cynara scolymus, Karabaş – Lavandula stoechas.

ANTİBİYOKS KULLANIMI
Aç veya tok günde 3 defa yarım çay bardağı içilebilir. Su veya meyve suyu ile karıştırılabilir. Günde 2 defa cilde losyon gibi dezenfekte amaçlı aynı içilen ürün pansuman gibi uygulanması gerekir. Cildi tahriş etmez.

7/24 Bilgi için Arayabilirsiniz.

Mobil:    0 505 105 34 34 (7/24 açık)
Tel:         0 222 255 55 26 (7/24 açık)
Tel:         0 850 346 81 47 (7/24 açık)

Adres: BAKSAN – Eskişehir

HS FORUM

ANTİBİYOKS İLETİŞİM

Bir önceki yazımız olan Hidradenitis Genetikmidir? başlıklı makalemizde Bulaşıcımıdır, Doğal tedavisi nedir? ve Genetikmidir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir