ANTIBIYOKS

7/24 Bilgi İçin Arayabilirsiniz: 0 505 105 34 34

Hidradenitis suppurativa blog yazılar::.

Köpek Memesi Hastalığı

Köpek Memesi Hastalığı; Hidrozadenit Nedir?

(Köpek Memesi Hastalığı, Hidradenitis Suppurativa, Hidradenitis bitkisel tedavisi,Ter bezi iltihabı, Kıl kökü, Doğal tedavisi, Kesin çözümü nedir?)

Hidradenitis Suppurativa Nedir? Köpek Memesi Halk arasında Köpek Memesi olarak bilinen hidrozadenit, koltuk altındaki Apokrin ter bezlerinin stafilokok bakterilerinin cerahat la sonuçlanan bir enfeksiyonudur.

Hidradenitis Suppurativa Deri altı dokusunda ağrılı sertliklere Nodozite denir. Bu bölgelerde deri kızarıktır. Nodoziteler bir süre sonra cerahatla dolarlar. Oluşan bu cerahat vücut tarafından püstül biçiminde dışarı atılabileceği gibi, atılmadan vücut tarafından kendiliğinden yok da edilebilir.

Hidradenitis Suppurativa Hastalığın etkeni bilinmekle birlikte oluşum mekanizması ve alınacak önleyici önlemler konusunda fazla bir şey bilinmemektedir. Köpek memesi aynı kişide ve aynı bölgede sık sık yenileyebilir.

Hidradenitis Suppurativa Tedavide deriye sürülen antiseptik merhemlerden, ağız yoluyla alman antibiyotiklerden ararlanılmaktadır. Bazı olaylarda cerahat-lanarak püstüle dönüşmüş nodozitelere cerrahi girişim gerekmektedir.

Köpek Memesi Hastalığı

Buhar distilasyonu ile üretilen Bitki öz suları ekstrakdiyon metodları ile elde edilir. Ve oran olarak bitkinin nem oranına eşittir.

Kullanma ve içerik: Okaliptus – Eucalyptusbaum / Heberbaum / Eucalyptus, Mersin – Myrtus communis, Melisa – Melissa officinalis L., Lavanta – Lavandula vera, Enginar – Cynara scolymus, Karabaş – Lavandula stoechas.

ANTİBİYOKS KULLANIMI
Aç veya tok günde 3 defa yarım çay bardağı içilebilir. Su veya meyve suyu ile karıştırılabilir. Günde 2 defa cilde losyon gibi dezenfekte amaçlı aynı içilen ürün pansuman uygulanması gerekir. Cildi tahriş etmez.

7/24 Bilgi için Arayabilirsiniz.

Mobil:    0 505 105 34 34 (7/24 açık)
Tel:         0 222 255 55 26 (7/24 açık)
Tel:         0 850 346 81 47 (7/24 açık)

Adres: BAKSAN – Eskişehir

HS FORUM

ANTİBİYOKS İLETİŞİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir